دسته‌بندی نشده

نظرات در مورد زانوبند زاپیامکس؛ بررسی کامل زاپیامکس در یک نگاه

نظرات در مورد زانوبند زاپیامکس

نظرات در مورد زانوبند زاپیامکس و مطالعه آن می‌تواند یکی از بهترین راه های آشنایی بیشتر، نظرات کاربران و خرید مطمئن زانوبند زاپیامکس باشد. امروزه 90% افراد، پیش از هر خرید هر محصولی، در مورد آن در اینترنت جستجو می‌کنند. چرا که شما پس از خرید هر محصول، باید با ویژگی‌ها، کاربرد، فواید و نظرات در مورد آن را به درستی مطالعه کنید. پس از مطالعه و کسب اطلاعات با خیالی آسوده می‌توانید خرید خود را انجام دهید.

زانوبند زاپیامکس نیز یکی از بهترین محصولات درمان زانودرد حال حاضر است. نظرات در مورد زانوبند زاپیامکس، تبدیل به یکی از بحث های داغ در فضای مجازی شد‌ه است. آیا زانوبند زاپیامکس در درمان زانودرد موثر است یا خیر؟ در این مقاله  با مطالعه نظرات در مورد زانوبند زاپیامکس می‌توانید در خصوص خرید و آشنایی با این زانوبند اطلاعات مفیدی کسب کنید. با مجله طبی همراه باشید.

زانوبند زاپیامکس چیست؟ گفتکو در خصوص چیستی این معجزه درمانی!

زانوبند زاپیامکس محصول کشور آلمان بوده که توسط شرکت زایسترونیک اختراع و تولید شده‌ است. با توجه به اطلاعات در مورد زانوبند در سایت اصلی شرکت زایسترونیک، زاپیامکس با استفاده از امواج زانودرد را درمان می‌کند. زانوبند زاپیامکس با استفاده از فناوری UIC که تلفیقی از سه تکنولوژی منحصر به فرد است، زانودرد را درمان می‌کند. اما چطور؟ در ادامه با چگونگی درمان زانودرد با توجه به نظرات کاربران در مورد زانوبند زاپیامکس آشنا خواهید شد.

گفتگو‌ها در مورد نحوه درمان زانودرد توسط زاپیامکس

زاپیامکس با استفاده از فناوری UIC در درمان زانودرد نقش بسیار مفیدی ایفا می‌کند. این امواج با تاثیر گذاری بر روی بافت و اعصاب نواحی آسیب دید‌ه زانو موجب تکسین درد و بهوبد آسیب زانو می‌شود. زاپیامکس با ظراحی منحصر به فرد خود، موجب تکسین درد و ترمیم آسیب زانو می‌شود. به همین دلیل تبدیل به یکی از بهترین زانوبندهای موجود در دنیا شد‌ه است. چرا که گزارش شد‌ه ا‌ست که زاپیامکس بدون درد و در مدت بسیاری کوتاهی مجب درمان درد زانو شد‌ه است.

زانوبند طبی زاپیامکس؛ باور های اشتباه کاربران در مورد زاپیامکس

بسیاری از کاربران با توجه به کاربرد زانوبندهای موجود، زاپیامکس را نیز یک زانوبند طبی می‌دانند. باید بدانید که زاپیامکس یک زانوبند طبی نیست! چرا که زانوبند های طبی تنها نقش نگه‌دارنده و جلوگیری از آسیب را دارند و هیچ کاربردی جهت درمان زانو ندارد. زاپیامکس یک زانوبند درمانی بوده که با استفاده از آن شما از انواع زانودرد خداحافظی می‌کنید.

گفتگو‌ها در مورد تکنولوژی به کار رفتـه در زاپیامکس

این معجزه المانی با استفاده از فناوری بی‌نظیرUIC، که تلفیقی از اولتراسوند، انفرارد و کلاک پالس است، زانودرد را به راحتی درمان می‌کند. تمامی تکنولوژی های موجود در زاپیامکس کاربرد های متفاوتی دارند. تفاوت‌ها و منحصر به فرد بودن تکنولوژی‌های زاپیامکس، موجب کاهش زمان درمان شد‌ه است. 

 • ULTRA SOUND-اولتراسوند با استفاده از امواج صوتی (اولتراسونیک) و ارسال آن به عمق بافت زانو، به درمان زانودرد کمک می‌کند. اما چگونه؟ با توجه به نظرات کاربران در مورد استفاده از زاپیامکس، اولتراسوند موجب افزایش دما درون سلولی بافت می‌شود. با توجه به افزایش دما، سرعت اکسیژن رسانی به بافت آسیب دید‌ه بیشتر شد‌ه و روند بهبود آسیب تسریع می‌یابد.
 • INFRARED-انفرارد تراپی راه حل بسیار خوبی برای درمان زانودرد است. دستگاه‌های درمانی با تکنولوژی مادون قرمز در ابعاد بزرگ در مراکز فیزیوتراپی و توانبخشی یافت می‌شود. این دستگاه‌ها پیش از شروع استفاده باید تنظیم شوند چرا که تابش مادون قرمز با شدت بالا می‌تواند خطرناک باشد. اما اشعه مادون قرمز در زانوبند زاپیامکس با طول موج مشخص و بی‌خطر یک و نیم میکرومتر تنظیم شد‌ه و هیچ خطری ندارد.
 • CLOCKPULSE-کلاک پالس یا الکتروتراپی، بهترین تکنولوژی موجود در زاپیامکس محسوب می‌شود. این تکنولوژی با ارسال پالس های الکتریکی به صورت منظم و پیوستـه به درون بافت زانو، موجب کاهش محسوس درد می‌شود. پالس های الکتریکی موجب ترشح هورمون ضددرد اندروفین می‌شود. اندروفین نیز با بلاک عصبی گیرنده‌ها درد زانو را کاهش می‌دهد.

با توجه به نظرات کسانی که از زاپیامکس استفاده کرده‌اند، وجود سه تکنولوژی در یک زانوبند و کارکرد همزمان آن‌ها بهترین مزیت زاپیامکس محسوب می‌شود. چرا که این سه تکنولوژی تنها در مراکز فیزیوتراپی وجود دارد.

بحث داغ بین کاربران در مورد بیماری‌های قابل درمان با زاپیامکس

با توجه به ویژگی‌های درمانی زاپیامکس، فرد مبتلا به زانودرد، با استفاده از این زانوبند با زانودرد برای همیشه خداحافظی می‌کند. زاپیامکس با افزایش گردش خون، اکسیژن رسانی، ترشح هورمون ضددرد و ترمیم آسیب موجب تمام بیماری‌ها حتی آرتروز نیز می‌شود. بیماری های قابل درمان با زاپیامکس در لیست زیر را می‌توانید مشاهده کنید.

 • آرتروز
 • رماتیسم مفصلی
 • درد ناشی از شکستگی
 • اسپاسم عضلانی
 • پارگی رباط و مینیسک زانو
 • تسکین درد پس از جراحی
 • بهبود آسیب‌های ورزشی

نظرات درمورد زانوبند زاپیامکس از دید بیماران

اکثر بیماران، بعد استفاده از زاپیامکس کاهش درد محسوس و درمان زانودرد را گزارش کرده‌اند. حتی بیمارانی که خود اعتقادی به درمان زانودرد با زاپیامکس نداشتند و طبق نظرات دیگران زاپیامکس را تهیه کردند، از درمان زانودرد شگفت‌زده بودند. باید بدانید که افراد پس از گذشت 2 الی 3 هفته استفاده از زاپیامکس از درمان زانودرد خود خبر داد‌ه اند. تمام نظرات، با توجه به توضیحات کاربران در فضای مجازی جمع‌آوری و تحلیل شد‌ه‌ و در اختیار شما قرار داد‌ه شد‌ه است.

نظرات در مورد زانوبند زاپیامکس

چرا استفاده از زاپیامکس توسط پزشکان توصیه می‌شود؟

پزشکان برای درمان زانودرد، در اولین مرحله نوع و چرایی زانودرد را تشخیص می‌دهند. سپس با توجه به نوع زانودرد، علت و شدت آن راه درمان آن را مشخص می‌کنند. برای مثال کشیدگی رباط زانو با استراحت و استفاده از قرص‌های مکسن قابل درمان است. در صورتی که رباط پاره شد‌ه باشد، تنها راه درمان عمل جراحی است. همه ما می‌دانیم که هزینه جراحی امروزه حداقل 25 میلیون تومان است. پزشکان برای درمان زانودرد، استفاده از زاپیامکس را پیشنهاد می‌دهند.

با توجه به نظرات پزشکان در مورد زانوبند زاپیامکس، استفاده از آن بسیار آسان بوده همچنین هیچ عوارضی برای بدن نخواهد داشت. باید بدانید که هزینه خرید زاپیامکس بسیار مقرون به صرفه‌تر نسبت دیگر روش‌های درمان زانودرد است. شما می‌توانید باخرید زاپیامکس در صرف هزینه و زمان خود صرفه‌جویی کنید.

نظرات در مورد زانوبند زاپیامکس؛ این زانوبند جایگزین چه درمان‌هایی می‌شود؟

زاپیامکس خود به تنهایی می‌تواند جایگزینی برای تمام روش‌های درمانی زانودرد باشد. چرا که خود به تنهایی نقش تمام این روش‌ها را در قالب یک زانوبند انجام می‌دهد. همچنین عوارض احتمالی دیگر روش ها را دارا نیست. زاپیامکس را می‌توان  به جایگزینی برای روش های زیر نامید:

 • فیزیوتراپی
 • آب‌درمانی
 • مصرف قرص‌های مسکن
 • تزریق دارو‌های کورتیکواستروئیدی
 • عمل جراحی
 • طب سوزنی

آشنایی با جنس و نحوه استفاده از زانوبند زاپیامکس

این زانوبند از الیاف و پارچه‌های راحت و ضد حساسیت تولید شد‌ه است. چنانچه شما پس از استفاده از زاپیامکس هیچ‌گونه عوارضی را روی پوت خود احساس نمی‌کنید. برای استفاده از زانوبند زاپیامکس نیز دستور خاصی وجود ندارد. چراکه استفاده از زاپیامکس بسیار آسان است. به طوری که کافی است شما آداپتور زاپیامکس را به پریز برق متصل کنید. برای استفاده از این زانوبند بهتر است هنگام استراحت و به صورت روزانه به مدت یک ساعت استفاده کنید.

نظرات در مورد زانوبند زاپیامکس پس از انجام آزمایشات بالینی

پزشکان برای اثبات بی‌خطر بودن زاپیامکس، آزمایشات متعددی برای بررسی این زانوبند انجام دادند. پس از انجام آزمایشات مشخص شد که تمامی امواج موجود در زانوبند زاپیامکس فاقد عوارض است. در نتیجه فرد پس از استفاده دچار هیچ گونه بیماری خاصی نمی‌شود. برای مثال امواج فراصوت زاپیامکس با امواج دستگاه سونوگرافی یکسان است. باید بدانید از سونوگرافی برای تشخیص و غربالگری جنین در رحم مادر استفاده می‌شود.

بهترین راه خرید زاپیامکس از دید کاربران

برای خرید زانوبند زاپیامکس بهترین و مطمئن‌ترین راه خرید از نمایندگی های معتبر است. چرا که تعدادی از افراد با خرید زاپیامکس تقلبی از فروشگاه‌های متفرقه تجربی بدی از زاپیامکس داشته اند. اما بهتر است زاپیامکس را از نمایندگی های معتبری مانند مجله طبی تهیه کنید. چرا که با خرید از نمایندگی شما می‌توانید قبل از خرید از اصالت کالا اطمینان حاصل فرمایید. همچنین محصول دارای گارانتی و خدمات پس از فروش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *